Produkcja spotów

4K

Produkcja spotów i filmów: Koncepcja, Scenariusze i Planowanie.

Spot reklamowy nie jest obecnie obcy nikomu. Codziennie, po włączeniu komputera i rozpoczęciu używanie Internetu można natknąć się na przynajmniej jeden. Sam spot reklamowy to krótki, nie mający więcej niż 30 sekund, filmik promujący produkt, usługę albo wydarzenie. W Internecie pojawia się jako wyskakujące okienka, po otworzeniu strony internetowej, w telewizji jako przerywnik, stworzony najczęściej z kilku lub kilkunastu spotów, czyli blok reklamowy.
Stworzenie spotu jest bardziej czasochłonne niż się wydaje i może zająć nawet kilka tygodni.
Pierwszym krokiem jest zlecenie go do naszej agencji reklamowej, która przygotowuje propozycje, przedstawiane klientowi jako storyboard. Jest to wstępne rozrysowanie historii, na bazie scenariusza spotu. Po ich akceptacji przechodzi się do tworzenia szczegółowych obrazów, które muszą uwzględnić przyszłe ustawienia kamer podczas kręcenia filmu. Po przejściu tego etapu niezbędne są castingi, wybór aktorów, lektora i w efekcie tworzenie spotu. Całość może trwać nawet 4 tygodnie, choć czas wykonania nigdy nie gwarantuje medialnego sukcesu.
Tworzymy spoty animowane, 3d, rysunkowe oraz ze statystami i aktorami.

Podsumowanie

Współpraca

  • Pełna zgodność ze specyfikacją techniczną Twoich wydawców
  • Możliwość działania w 24h
  • Bezpłatna wycena
  • Konsultacja wstępna w cenie usługi
  • Cały koszt nigdy nie przekracza ustalonego budżetu
Skontaktuj się aby ustalić szczegóły

Pozostałe Usługi

Produkcja spotów i filmów

Koncepcja, Scenariusze i Planowanie. Stworzymy storyboard, w razie potrzeby skrypt. Od pomysłu do wytworzenia gotowego materiału filmowego. Może to być animacja 2d, 3d, film rysunkowy lub krótki film. Realizacja filmowa wydarzeń przez operatora pracującego w TVP.

Postprodukcja

Dodajemy efekty, usuwamy niską jakość, poprawiamy kolory, usuwamy szumy i zabrudzenia – gotowy spot dostarczymy w HD, 2K lub 4K;  w zależności od materiału wejściowego

Napisy

Nałożymy napisy na Twój film, aby był dostępny do większej liczby odbiorców. Nawet jeśli ich nie posiadasz to je przygotujemy, łącznie z tłumaczeniem jeśli jest w innym języku.

Kopie Cyfrowe DCP

W kinie cyfrowym cały kontent jest wyświetlany w formacie „Digital Cinema Package” (DCP). Akceptujemy pliki w wielu formatach i oferujemy pomoc w przypadku pytań na temat sposobu dostarczenia treści do Multikna, Cinema City i innych kin. Koszt jest zależny od długości plików.

Konwertowanie na urządzenia

Mobile: Apple IPOD, Iphone, HTC, Samsung Galaxy s3/4, Tab 2/3, Sony PSP, Blackberry

Digital Signage Displays: WideoWall, multimedia projector, LED displays

Konwertowanie formatów

Wykonujemy obróbkę i konwersję formatów:

AVI, MP4, MPEG, WMV, FLV, MOV, RM, 3GP, SWF, MKV, DPG, AMV, MTV, GIF, TS, M2TS,  WebM, a także wiele innych.