Be visible on Internet

Tworzenie stron

Tworzenie stron internetowych. Proste landing page dla Twoich produktów i usług.

Płatne kampanie (PPC)

Płacisz tylko kiedy użytkowanik kliknie na reklamę, możesz kontrolować ile płacisz za każde kliknięcie. Wspólnie zklientem decydujemy ile mozna przeznaczyc na dzień, tydzień lub miesiąc. Istnieje wiele dostępnych platform PPC , ale najbardziej popularne to Google AdWords. Adwords jest podzielony na: wyszukiwarkę, remarketing i YouTube.

Bannery reklamowe

Statyczne i animowane reklamy graficzne w formatach: JPEG,JPG, PNG, GIF, PNG, HTML, SWF-flash. Czas trwania do 30 sekund rozmiar 150k i mniej – w zależności od specyfikacji wydawcy.

Audyt

Podstawowy audyt stron przy wykorzystaniu automatycznych skryptów. Walidacja zgodności z bieżącymi trendami, normami, ux oraz social signals.

Search engine optimization – SEO

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych – w szybko zmieniającym się krajobrazie wyszukiwania organicznego, sukces wymaga wielostronnego podejścia. Problemy techniczne na Twojej stronie mogą powodować wysyłanie błędnych i niebezpiecznych sygnałów do wyszukiwarek. W długim okresie czasu będzie to wpływało na ranking witryny. Warto zadbać o to już dzisiaj.

Identyfikacja wizualna

Corporate identity, visual identity. Tworzymy symbole firmy (logo, symbole dekoracyjne), kolory i schematy, typografie, druki firmowe.