Konwertowanie formatów

Konwersja wideo między formatami

Konwertowanie plików nie jest, wbrew nazwie, trudną czynnością, za to niezwykle przydatną. Polega na zmianie danych komputerowych z jednej formy na inną. Dotyczy to zarówno filmów, jak i muzyki oraz plików tekstowych zamienianych z DOC na PDF. Zazwyczaj konwertowanie nie jest kwestią zachcianki, lecz konieczności związanych ze standardami, np. na uczelni albo z dostosowaniem plików do wymagań innego urządzenia. Każdy, kto ma przynajmniej dwa sprzęty – komputer i telefon – wie, że nie zawsze da się otworzyć pożądane pliki na każdym z nich. W takiej sytuacji konwertowanie na urządzenie jest niezbędne, aby móc odczytać plik. Dodatkową zaletą konwertowania jest możliwość zmiany rozmiaru zapisanego pliku, np. filmu, na mniejszy, umożliwiający publikację w Internecie.
Zmiana plików wykonywana jest przy pomocy programów konwertujących. W zależności od rodzaju programu i stopnia jego zaawansowania można zmieniać na dowolny format lub tylko na jeden z wymienionych. Jeżeli plik nie jest duży, a wybrany format nie jest wyjątkowo rzadki konwersja trwać może jedynie kilka sekund.

Lista kodeków i rozszerzeń które odczytamy i możemy skonwertować dla Ciebie:
.m2ts, .m2t, .mts, .tod, index.bdm, index.bdmv,
avi, .divx, .xvid, .ivf, .div,
wmv, .asf, .asx, .dvr-ms
.mpg, .mpeg, .mp2, .m1v, .mpe, .m2v, .dat, .ifo, .vob, .vro, .mod, .mvv
.3gp2, .3gpp, .3gp, .3g2, .mp4
.mov, .qt, .m4v, .mp4
.swf, .flv, .f4v, .f4p
rm, .rv, .ram, .rmvb, .ivr
.mkv
.amv, .mtv
.m2ts, .m2t, .mts,

Dodatkowo: Zmiana ratio z 4:3 na 16:9 etc.

Podsumowanie

Podsumowanie właściwości naszych usług

  • Gwarancja niskiej ceny
  • Możliwość działania w 24h
  • Bezpłatna wycena
  • Konsultacja wstępna w cenie usługi
  • Cały koszt nigdy nie przekracza ustalonego budżetu
Skontaktuj się aby ustalić szczegóły

Pozostałe Usługi

Produkcja spotów i filmów

Koncepcja, Scenariusze i Planowanie. Stworzymy storyboard, w razie potrzeby skrypt. Od pomysłu do wytworzenia gotowego materiału filmowego. Może to być animacja 2d, 3d, film rysunkowy lub krótki film. Realizacja filmowa wydarzeń przez operatora pracującego w TVP.

Postprodukcja

Dodajemy efekty, usuwamy niską jakość, poprawiamy kolory, usuwamy szumy i zabrudzenia – gotowy spot dostarczymy w HD, 2K lub 4K;  w zależności od materiału wejściowego

Napisy

Nałożymy napisy na Twój film, aby był dostępny do większej liczby odbiorców. Nawet jeśli ich nie posiadasz to je przygotujemy, łącznie z tłumaczeniem jeśli jest w innym języku.

Kopie Cyfrowe DCP

W kinie cyfrowym cały kontent jest wyświetlany w formacie „Digital Cinema Package” (DCP). Akceptujemy pliki w wielu formatach i oferujemy pomoc w przypadku pytań na temat sposobu dostarczenia treści do Multikna, Cinema City i innych kin. Koszt jest zależny od długości plików.

Konwertowanie na urządzenia

Mobile: Apple IPOD, Iphone, HTC, Samsung Galaxy s3/4, Tab 2/3, Sony PSP, Blackberry

Digital Signage Displays: WideoWall, multimedia projector, LED displays

Konwertowanie formatów

Wykonujemy obróbkę i konwersję formatów:

AVI, MP4, MPEG, WMV, FLV, MOV, RM, 3GP, SWF, MKV, DPG, AMV, MTV, GIF, TS, M2TS,  WebM, a także wiele innych.